Zažádejte o Českú COOL CREDIT rychlá půjčka online

"Trvá jenom minutu vyplnit a zaslat žádost o Českú COOL CREDIT pujcka."

Půjčka jednoduše už za 10 minut!
Peníze dostanete ihned, pokud máte účet v některé z těchto bank:
Česká spořitelna, Moneta, Komerční banka, Raiffeisen, Fio banka
Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Vemte si půjčka COOL CREDIT dle vašebo výběru a užívejte si finanční pomoc už dnes.

warningPoskytovatel může ZASTAVIT nabídky a propagace bez předchozího upozornění. Uchmatněte si nabídku dle své volby, zatímco je k dispozici.

Nejčastější dotazy

Jaké doklady je třeba doložit pro získání půjčky?
Budeme od Vás potřebovat kopii občanského průkazu, kterou nám zašlete na naši e-mailovou adresu, a zároveň 2 poslední výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu. Pokud jste OSVČ, budeme požadovat daňové přiznání za poslední uzavřené období. U důchodců ověřujeme důchodový výměr, u matek na mateřské dovolené doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo rodičovské dovolené.

Je nutná záruka nebo ručitel?
Nejsme banka. U nás se obejdete bez záruky i ručitele.

Mohu získat úvěr, i když mě jinde neschválili?
Ano, můžete. Náš schvalovací proces Vám dává šanci na úvěr i v případě, když Vás tradiční finanční instituce odmítnou. Nicméně i my při schvalování půjčky zvažujeme, zda jste úvěr schopni splatit. Chráníme tím obě strany – sebe i Vás. Pokud víte, že máte v současné době problém se splácením svých závazků, tak si nepůjčujte!
Jsme zastánci politiky zodpovědného půjčování. Pokud Vaši žádost kvůli přílišné zadluženosti odmítneme, tak se na nás můžete s důvěrou obrátit kdykoli v budoucnu, až splatíte své předchozí úvěry. Doporučujeme využít naší Poradny zodpovědného půjčování.

Kde si ověřím stav své půjčky?
Aktuální stav Vaší půjčky se zobrazuje ve Vašem uživatelském profilu po přihlášení.

Nemůžu splatit úvěr v uvedeném termínu. Co mám dělat?
Pokud se Vám tato situace stane, tak můžete prodloužit dobu splatnosti o 7, 15 či dokonce 30 dní.

Jakým způsobem mohu půjčku splatit?
Splátku zaplaťte nejpozději v den její splatnosti převodem na náš účet v jedné z finančních institucí uvedených v horní liště v kolonce Jak splatit. Při provádění platby dbejte na správnost čísla účtu a variabilního symbolu. Variabilní číslo je vždy Vaše rodné číslo.

Mohu prodloužit splatnost půjčky?
Splatnost půjčky lze snadno odložit o 7, 15 a 30 dní.

Můžu půjčku splatit předčasně?
Ano, zaplatíte přesně Vámi půjčenou částku s úroky. Žádná přirážka za předčasně splacenou půjčku Vás nepřekvapí.

Proč COOL CREDIT?

Naše podnikání by se dalo jednoduše shrnout do tří slov: profesionalita, rychlost a férovost. Na prvním místě je u nás zákazník a jeho potřeby.

Profesionalita
Profesionální přístup k zákazníkům patří mezi naše priority. Zákazník, který si potřebuje půjčit peníze, očekává solidní jednání. Proto se snažíme hned od začátku navodit příjemnou atmosféru, jednat přímo a být féroví. Každý klient vyžaduje trochu něco jiného. To si plně uvědomujeme a snažíme se v rámci možností vyjít maximálně vstříc a zajistit individuální jednání. Na druhou stranu nechceme, aby si zákazník půjčoval víc, než může splatit.

Rychlost
Naší další devizou je nepochybně rychlost, se kterou získáte peníze na svůj účet. Máme otevřené účty u předních českých bank, díky čemuž je převod peněz na Váš účet otázkou minut. Rychlost schválení a získání peněz je tedy prioritou. I když všechny žádosti pečlivě prověřujeme, snažíme se je schvalovat co nejrychleji a garantujeme zaslání peněz do deseti minut od schválení. Žijeme v hektické době a čas je velice cenný. Proto vše vyřídíte z pohodlí domova, rychle, snadno a diskrétně. Rychlost, přehlednost a jednoduchost, to jsou priority, které zákazníci vyžadují. Vyplnění žádosti vám zabere přibližně 5 minut vašeho času. Postup žádosti, který najdete na našem webu je přehledný a transparentní.

Férovost
Jsme zastánci politiky zodpovědného půjčování. Půjčujeme jen těm klientům, kteří si to mohou dovolit. Chráníme tím sebe i Vás. Výsledkem je tedy dokonalý kompromis mezi zodpovědným půjčováním peněz a rychlostí, který nikde jinde nenajdete. Na rozdíl od mnohé naší konkurence jsme ryze česká firma, nikoli neosobní pobočka jiných zahraničních finančních subjektů. O naše klienty se staráme, protože víme, že spokojený klient se k nám opět vrátí. Jsme jako Vy a rozumíme Vašim potřebám. Budeme rádi, když se stanete našimi zákazníky.

img
img
img
img
lock

Safe and secure online application with SSL encryption technology

img
img
img
img
COOL CREDIT