Zažádejte o Českú Creditstar Plus Půjčka online

"Trvá jenom minutu vyplnit a zaslat žádost o Českú Creditstar Plus Pujcka."

Po schválení jsou peníze zaslány na váš bankovní účet
NAŠE PŮJČKYjsou vhodné na nákup zboží, pokrytí zdravotních a cestovních výdajů a výdajů souvisejících se zálibami a stejně tak i na nečekané výdaje.
Nabízíme krátkodobé půjčky od 10 000 Kč do 60 000 Kč s termínem splatnosti až do 24 měsíců.

Vemte si Creditstar Plus Půjčka dle vašebo výběru a užívejte si finanční pomoc už dnes.

warningPoskytovatel může ZASTAVIT nabídky a propagace bez předchozího upozornění. Uchmatněte si nabídku dle své volby, zatímco je k dispozici.

Nejčastější dotazy

Kolik si mohu půjčit?
Prvouživatel si může půjčit částku až 10 000 Kč. Pravidelným zákazníkům umožňujeme půjčit si až 60 000 Kč.

Jaká je doba trvání půjček Creditstar?
Poskytujeme půjčky s dobou splácení 6 až 24 měsíců.

Jaký je účel použití vašich úvěrů?
Creditstar poskytuje jen neúčelové úvěry. Znamená to, že je můžete použít na cokoliv.

Jaké máte druhy zápůjční úrokové sazby?
Naše půjčky mají pevně stanovenou úrokovou sazbu. Tato sazba se nemění po celé době trvání Vašeho úvěru a půjčenou jistinu splácíte v pravidelných splátkách. Opakem pevné sazby je pohyblivá sazba, která se mění v závislosti na situaci na trhu.

Kdy si mohu požádat o půjčku?
Žádost o půjčku může být podána kdykoli. Žádosti jsou zpracovávány během provozní doby našeho zákaznického servisu.

Co znamená ověření totožnosti a proč je to nutné?
V zájmu zajištění bezpečné služby jsou všichni naši klienti požádáni o ověření totožnosti po zaregistrování se k našim službám. Totožnost je možné ověřit skrz Vaše internetové bankovnictví.

Proč byla moje žádost zamítnuta, ačkoli jsem byl dříve uznán řádným klientem?
Pokud vám byla schválena první půjčka, znamená to, že jste splnili podmínky k obdržení půjčky. Nicméně stále provádíme samostatnou kontrolu platební schopnosti pro každou žádost o půjčku, a to tím, že kontrolujeme například různé databáze registrů dlužníků. Pokud jsme zamítli vaši žádost, znamená to, že momentálně nesplňujete kritéria potřebná k získání půjčky. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis pro další informace.

Kdy budou peníze převedeny na můj účet?
Creditstar má účty ve všech velkých bankách, což znamená, že poté, co bude půjčka schválena, peníze budou převedeny na váš účet jako interní platba. Tato transakce by neměla trvat více než 15 minut, ale může se lišit podle podmínek různých bank. Jak můžu splatit svou půjčku?
Veškeré platební údaje nutné k úhradě splátky najdete ve své smlouvě jak i ve svém uživatelském účtu. Když máte u nás půjčku s dobou splátnosti 60 nebo 90 dní, budete ji hradit formou pravidelných měsíčních splátek.

Splátku můžete uhradit bankovním převodem, vkladem přes bankomat, poštovní poukázkou, nebo hotovostně na pobočce jedné z bank, u kterých máme účty. Úhrada přímo v sídle Creditstar není možná.

Kde si mohu zobrazit informace o úhradách splátky půjčky?
Splátky půjčky je možné provést na základě přehledu zůstatku půjčky, který zašleme na váš email před stanoveným datem splatnosti. Více informací můžete také najít, pokud se přihlásíte pomocí vašeho uživatelského účtu. Abyste se ujistili, že k nám splátka dorazí včas, přesvědčte se, že jste zadali správné referenční číslo na platebním příkazu.

Dostanu od Vás tabulku umoření?
Samozřejmě. Takovou tabulku vyhotovujeme na požádání, kontaktujte proto náš zákaznický servis.

Můžu splatit svou půjčku předčasně?
Ano. Po celou dobu trvání půjčky jste opravněni splatit svou půjčku zcela nebo zčásti a máte právo na snížení celkových nákladů půjčky o výši úroku a dalších nákladů, které byste byli povinni platit v případě, kdy by k předčasnému splacení půjčky nedošlo.

Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis, který Vám vyčíslí přesnou částku k úhradě.

Jak mohu prodloužit výpůjční lhůtu půjčky?
Můžete si prodloužit již existující půjčku o 5–30 dnů tím, že se přihlásíte na naši webovou stránku pomocí údajů svého uživatelského účtu. Uvidíte funkci prodloužení výpůjčního období na stránce „Mé aktivity“. K potvrzení tohoto postupu je třeba podat žádost o prodloužení a následně uhradit poplatek za prodloužení půjčky. Pokud se Vám nepodaří provést kterýkoli z těchto dvou kroků, nebudeme moct prodloužit Vaši půjčku.

Co mám dělat, pokud nemohu uhradit splátku?
Je velmi důležité, abyste uhradili svou půjčku včas, v opačném případě se vystavujete navyšování dluhu o úroky z prodlení ve výši 0.1 % denně. Creditstar je oprávněn postoupit Váś dluh k vymáhání inkasní agentuře a nesplacenou nebo pozdě zaplacenou půjčku nahlásit do úvěrových registrů. V důsledku nesplacení půjčky v termínu se sníží Vaše důvěryhodnost pro další půjčky nejen od Creditstar, ale i jiných finančních institucí.

Pokud nemůžete uhradit svou splátku včas, kontaktujte prosíme náš zákaznický servis.

Co, jestli si to rozmyslím a chci odstoupit od vaší smlouvy o půjčce?
Máte právo odstoupit od smlouvy o půjčce ve lhůtě 14 dní ode dne uzavření této smlouvy a to bez udání důvodu a bez jakékoli smluvní sankce. V tomto případě budete povinnni ve lhůtě 30 dní vrátit Vámi půjčenou částku spolu s úrokem s půjčky za období od poskytnutí půjčky do odstoupení od smlouvy. Pro bližší informace kontaktujte náš zákaznický servis.

Splatil jsem svou půjčku, ale obdržel jsem oznámení o dluhu. Proč?
Děkujeme za zaplacení vašeho dluhu. Naše databáze může stále ukazovat dluh, a to v případě, že jste například udělali chybu při zadávání referenčního čísla nebo jste zaplatili po datu splatnosti. V takovém případě, pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte prosíme zákaznický servis.

img
img
img
img
lock

Safe and secure online application with SSL encryption technology

img
img
img
img
COOL CREDIT