Zažádejte o Českú Pujčka Credit Limit od Ferratum Bank online

"Trvá jenom minutu vyplnit a zaslat žádost o Českú CreditLimit Pujčka."

Flexibilní finanční rezerva až 80.000 Kč
Půjčte si třeba 24.000 Kč s měsíční splátkou od 1.650 Kč a úrokem od 5,75%. První půjčka zdarma.

Vemte si Půjčka Credit Limit dle vašebo výběru a užívejte si finanční pomoc už dnes.

warningPoskytovatel může ZASTAVIT nabídky a propagace bez předchozího upozornění. Uchmatněte si nabídku dle své volby, zatímco je k dispozici.

Ferratum Credit: Flexi půjčka, kterou můžete čerpat opakovaně

Obtěžuje vás vyplňování stále nových a nových žádosti o půjčku kvůli tisícovce nebo dvěma, které vám občas chybí před výplatou? V tom případě vás určitě zaujme flexi půjčka Ferratum Credit, kterou můžete čerpat opakovaně.

Ferratum Credit je moderní finanční produkt podobný kontokorentu nebo revolvingovému úvěru, který se maximálně přizpůsobí vašim aktuálním potřebám. Vybrat si můžete částku od 500 Kč až do 80 000 Kč.

Ovládání půjčky Ferratum Credit máte ve své režii – nastavujete si výše splátek i data splatnosti. Podmínkou je pouze měsíční úhrada alespoň 12,5 procent z aktuálně dlužné částky, kterou tvoří čerpaná částka, poplatek za čerpání a denní úroky.

Za poskytnutí ani vedení půjčky Ferratum Credit nic neplatíte. Hradíte jen úroky ve chvíli, kdy peníze skutečně čerpáte. Splatíte-li alespoň minimální splátku, můžete si půjčit znovu a lze i navýšit limit.

Příklad: Měsíční splátka u půjčky Ferratum Credit čerpané ve výši 10 000 Kč
Na nenadálé výdaje, které má podle průzkumů alespoň někdy téměř 50 procent českých domácností, vám stačí online půjčka Ferratum Credit Limit s minimální splátkou zhruba 1 500 korun. Kdykoliv potřebujete, čerpáte peníze z online účtu na svůj běžný bankovní účet. Splácíte jen denní úrok a jednorázový poplatek za výběr financí, který činí 12,5% z čerpané částky.

Výpočet: U čerpané částky ve výši 10 000 Kč představuje součet denních úroků zhruba 840 Kč. Poplatek za čerpání činí 1 250 Kč. Celková dlužná částka je zhruba ve výši 12 090 Kč. Z ní se vypočítá povinná minimální měsíční splátka 12,5 %, v tomto modelovém příkladu tedy 1 512 Kč, která se bude každý měsíc postupně snižovat až na 1 000 Kč. Maximální výše RPSN činí 224,5%, minimální počet splátek je 3, maximální počet splátek je 18, celková částka, kterou musí zákazník v tomto případě uhradit, je 19 114 Kč. Můžete také kdykoliv uhradit celou dlužnou částku, nebo hradit vyšší měsíční splátky a tím si celkovou dlužnou částku snížit. Např. po měsíci činí celková dlužná částka pouze 12 090 Kč, což je o 33% méně, než u konkurenčních mikropůjček.

Ferratum Credit je výhodnější než krátkodobé půjčky
Ferratum Credit je výhodnější než krátkodobé půjčky, protože vám nabízí svobodu ve splácení. Sami se rozhodujete, zda vyrovnáte celý dluh najednou, nebo postupně za několik měsíců.

Největší předností produktu Ferratum Credit je jistota finanční rezervy na neomezenou dobu. Ferratum Bank už pak neprověřuje vaši schopnost splácet, ani nemusíte opakovaně žádat o schválení vaší online půjčky. A výhodné je i to, že máte k dispozici její klientský servis – 7 dní v týdnu, po-pá 07:00 - 20:00, so 09:00 - 17:00, ne 08:00 - 20:00. Ať už potřebujete pomoci se žádostí o půjčku, ověřit si termín a výši splátky, nebo máte problémy s včasným uhrazením splátky, neváhejte se na jeho pracovníky obrátit.

Dopřejte si pohodlnou půjčku Ferratum Credit
Zajistěte si také půjčku Ferratum Credit a budete mít peníze vždy po ruce, aniž byste si museli u Ferratum Bank zakládat běžný účet. Tento moderní finanční produkt získáte snadno, na základě online žádosti. Jistě vás potěší i možnost využít až 2× ročně platební prázdniny.

O SPOLEČNOSTI FERRATUM BANK

Jsme součástí finanční skupiny Ferratum Group, která se svými pobočkami ve 20 zemích světa a více než 300 finančními specialisty pomohla svými produkty už více než milionu spokojených zákazníků.

Finanční skupina Ferratum Group
Jsme průkopníkem oboru. Skupina Ferratum Group byla v roce 2005 první společností, která začala v Evropě poskytovat mobilní mikropůjčky.

Nyní nás najdete ve 20 zemích, kde jsme pomohli již více než 1,5 mil. klientů a zaměstnáváme více než 300 finančních specialistů.

Náš slogan „More than money to everyone“ (Více než peníze pro všechny) je zároveň slibem - rychlé, jednoduchéa bezpečné půjčky zákazníkům z celého světa, nezávisle na jejich bydlišti. Půjčky poskytujeme digitálně - přes internet a SMS - abychom zajistili nejvyšší možnou rychlost a přístup k penězům.

Pro naše zákazníky a obchodní partnery jsme důvěryhodnou společností, díky zodpovědným a transparentním službám, profesionálnímu a etickému chování, stejně tak, jako díky rychlým reakcím na potřeby našich zákazníků.

Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Zákazníci si vybírají bezpečnou půjčku od Ferratum Bank z mnoha důvodů. Využívají výhod bezpečnosti a profesionality banky - a užívají si rychlost, jednoduchost a otevřenost našich nekomplikovaných služeb. Ve většině případů půjčky schvalujeme během pár minut s minimální byrokracií. Náš úspěch spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení. A v neposlední řadě tkví v odbornosti našich zaměstnanců, jejichž obětavost, know-how a schopnosti pomáhají udržet zákazníky a získat doporučení na celém světě.

"Máme jasnou představu o službách a produktech, které nabízíme. Řídí nás vášeň pro inovace, máme ambiciózní růstové strategie. Naším cílem je stát se předním celosvětovým lídrem v oblasti poskytování krátkodobých finančních produktů do roku 2016."
Jorma Jokela, CEO a zakladatel Ferratum

img
img
img
img
lock

Safe and secure online application with SSL encryption technology

img
img
img
img
COOL CREDIT