Złóż wniosek o Karta kredytowa AXI

"Złożenie wniosku o Karta AXI online zajmie Ci tylko chwilę."

Elastyczna karta kredytowa
Karta AXI została stworzona z myslą o ludziach takich jak Ty - zmęczonych wymaganiami, ograniczeniami i procedurami bankowymi oraz szukających rozwiązań finansowych dostosowanych do ich potrzeb.

Przystępna karta kredytowa
AXI jest PORĘCZNĄ KARTĄ KREDYTOWĄ, o którą możesz szybko i łatwo zaaplikować - telefonicznie lub online, a po akceptacji wniosku otrzymać ją na wybrany przez Ciebie adres.
AXI jest TWOJĄ KARTĄ KREDYTOWĄ, która idealnie dopasuje się do wszystkich Twoich potrzeb - gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Uzyskaj wybraną przez Ciebie kartę i już dziś ciesz się wszystkimi korzyściami

warningPożyczkodawca może wycofać oferty i promocje bez wcześniejszego uprzedzenia. Wybierz ofertę z listy!

Karta kredytowa AXI gwarantuje USŁUGI jakich potrzebujesz

  • Obsługa klienta 24/7
  • Konto osobiste AXI
  • Blokowanie i aktywacja karty kredytowej
  • Zarządzanie wypłatami gotówkowymi
  • Zarządzanie płatnościami za granicą
  • Zarządzanie płatnościami w POS
  • Historia transakcji
  • Informacje o aktualnych zobowiązaniach
  • Comiesięczny wyciąg z karty kredytowej

Dlaczego powinieneś mieć Kartę AXI?

To, co wyróżnia Kartę AXI na rynku uproszczone wymagania wobec jej posiadaczy - możesz ją otrzymać prościej i szybciej niż w tradycyjnym banku.

AXI jest kartą kredytową, która gwarantuje ułatwioną kontrolę nad wydatkami, a gdy jej nie używasz, jest całkowicie darmowa.

W skrócie, AXI jest unikalnym produktem finansowym, który pozwala Ci na zakupy na całym świecie, niezależnie czy płatności dokonujesz w intenecie czy w sklepach stacjonarnych.

Podstawą tej innowacyjnej karty jest indywidualne podejście do klienta. Każdy posiadacz Karty AXI może skontaktować się ze swoim personalnym account managerem w każdej potrzebie i nurtującej go sprawie.

Oprócz tego, w Profilu Osobistym AXI oferujemy bezpłatne powiadomienia SMS przy każdej aktywności - czy to transakcjach czy należnych płatnościach. Dzięki temu posiadacze Kart AXI mogą korzystać z obsługi światowej klasy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czym jest Karta AXI?
Karta AXI jest kartą kredytową MasterCard Standard z limitem aż do 6000 zł. Możesz ją otrzymać bez jakichkolwiek wcześniejszych wpłat potwierdzających numer rachunku bankowego.

Karta AXI jest kartą zbliżeniową, dzięki czemu możesz płacić za zakupy zwykłym zbliżeniem karty do czytnika. Jeżeli kwota zapłaty będzie niższa niż 50 zł – nie będziesz musiał wpisywać swojego kodu PIN, dzięki czemu zakupy stają się zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Z tej wyjątkowej karty kredytowej możesz również wypłacać gotówkę za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Karta AXI jest kartą międzynarodową – możesz spokojnie z nią podróżować i płacić w każdym miejscu na świecie.

Jednym z największych plusów Karty AXI jest całodobowa obsługa klienta oraz Profil Osobisty AXI. W tym profilu masz dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej karty – listy wykonanych transakcji, opcji dotyczących jej funkcjonalności (którymi możesz zarządzać). Możesz nawet wysłać do nas prywatną wiadomość, jeżeli masz problem z Kartą AXI – a to wszystko z jednego miejsca. W celu maksymalnego zabezpieczenia Twojej karty, świadczymy usługę darmowych powiadomień SMS przy każdej transakcji.

Dlaczego warto posiadać Kartę AXI?
Wygodne składanie wniosku online
Wystarczy, że na naszej stronie axi-card.pl klikniesz na przycisk „Złóż wniosek” w prawym górnym rogu i wypełnisz krótki formularz: imię, nazwisko, numer telefonu i adres email. Następnie nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h by wypełnić cały wniosek telefonicznie.

Darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce
Karty kredytowe są cudownym narzędziem finansowym, ale niestety większość dostępnych w ofercie na polskim rynku wiąże się z dodatkowymi opłatami przy wypłatach z bankomatów. My wiemy, że za niektóre rzeczy będzie Ci łatwiej zapłacić gotówką – dlatego z Kartą AXI wypłaty z bankomatów są darmowe.

Darmowa dostawa karty pod podany adres
Gdy Twój wniosek zostanie zaakceptowany, my wyślemy Twoją nową Kartę AXI całkowicie za darmo, w najwygodniejszym dla Ciebie terminie i na podany przez Ciebie adres.

Darmowe powiadomienia SMS przy każdej transakcji Kartą AXI
Dla zwiększenia bezpieczeństwa umożliwiliśmy naszym klientom korzystanie z darmowej usługi powiadomień SMS przy każdej transakcji. Będziesz mógł spokojnie śledzić bieżącą aktywność na Karcie AXI – jeżeli ktoś użyje jej bez Twojej wiedzy, nie umknie to Twojej uwadze.

Dostęp online do Osobistego Profilu AXI
By móc bezproblemowo i samodzielnie zarządzać Kartą AXI, wraz z nią dostajesz dostęp do Profilu Osobistego AXI – Twojego prywatnego konta, w którym możesz zmienić funkcje karty, sprawdzić listę transakcji czy wysłać wiadomość do swojego osobistego opiekuna, w razie związanych z kontem pytań.

Obsługa klienta 24h, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku
Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytanie, wystarczy że do nas zadzwonisz na numer 22 211 67 67 – nasi konsultanci udzielą wszystkich potrzebnych informacji o każdej porze dnia i nocy.

Brak opłat za Kartę AXI, jeżeli jej nie używasz
Kartę AXI możesz traktować jako swojego najlepszego przyjaciela w potrzebie – nie używając jej, jest dla Ciebie całkowicie darmowa. Dlatego też możesz ją spokojnie trzymać w szafce nocnej i czekać na moment, w którym będzie mogła Ci pomóc.

Jaki jest okres ważności Karty AXI?
Okres ważności Karty AXI wynosi 3 (trzy) lata od daty jej wydania. Umowa, dzięki której możesz korzystać z tej innowacyjnej karty kredytowej jest ważna 5 lat – dlatego też, nawet jeżeli Twoja Karta AXI wygaśnie, my wyślemy Ci nową.

Chcemy, by korzystanie z Karty AXI było dla naszych klientów jak najbardziej komfortowe. Nie oczekujemy od Ciebie pamiętania wszystkich dat i terminów. Dlatego prowadzimy własny rejestr wszystkich wydanych Kart AXI. Gdy tylko Twoja karta kredytowa będzie bliska wygaśnięcia, nasz system wyśle nam powiadomienie - a my rozpoczniemy proces wydawania nowej Karty AXI i Cię o tym poinformujemy. Gdy wszystko będzie gotowe, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by zapytać o adres, na który będziemy wysyłać Twoją nową kartę.

Cała procedura w takiej sytuacji jest całkowicie darmowa dla naszych klientów – nie pobieramy żadnych opłat za wydanie i wysyłkę nowej Karty AXI z powodu upływu ważności poprzedniej.

Oczywiście są też inne sytuacje, w których będziesz chciał, byśmy wydali ją ponownie – może się to zdarzyć jeżeli zablokujesz lub zgubisz kartę, a także gdy zostanie Ci ukradziona. W takiej sytuacji wystarczy że wyślesz nam prośbę o ponowne wydanie Karty AXI na nasz adres mailowy help@axi-card.pl lub bezpośrednio do naszego biura. Po takim powiadomieniu my ponownie wydamy kartę i wyślemy ją do Ciebie na nasz koszt – wystarczy, że podasz nam adres, na który ma zostać dostarczona.

Pamiętaj, by w przypadku zgubienia lub kradzieży Karty zablokować ją w Profilu Osobistym AXI lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 22 211 67 67.

Ile wynosi limit kredytowy na Karcie AXI?
Limit dostępny na Karcie AXI jest zależny od oceny Twojej zdolności kredytowej. Maksymalna kwota limitu to 6000 (sześć tysięcy) złotych.

Jaka jest minimalna kwota spłaty Karty AXI?
Minimalna kwota spłaty zadłużenia wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego i nie może być większa od całkowitej sumy zobowiązań na karcie należnych pierwszego dnia miesiąca, w którym spłacana jest minimalna kwota. W przypadku, w którym chcesz spłacić jedynie kwotę minimalną pomiędzy 1 a 5 dniem miesiąca, oprocentowanie, zgodnie z Umową, wynosić będzie 0,75% miesięcznie plus prowizja administracyjna w wysokości 5,25% miesięcznie.

Przykładowo: jeżeli posiadasz Kartę AXI z limitem 700 zł i 10 dnia miesiąca wykorzystałeś z niej 200 zł, to do 5 dnia następnego miesiąca (najpóźniej) powinieneś wpłacić na rachunek bankowy wskazany w umowie kwotę w wysokości 105 zł. Kwotę minimalną łatwo obliczyć w następujący sposób: 15% * przyznany limit 700 zł.

W jaki sposób mogę śledzić moje transakcje na Karcie AXI?
W Twoim Profilu Osobistym AXI masz dostęp do pełnej listy transakcji wykonanych Kartą AXI o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Możesz to zrobić z każdego miejsca na świecie, gdy tylko tego potrzebujesz.

Czym jest Powiadomienie SMS?
Powiadomienie SMS jest jedną z darmowych usług które dostajesz wraz z Kartą AXI. Przy każdej transakcji wykonanych kartą kredytową wysyłamy Ci wiadomość SMS informującą o jej wykonaniu oraz jej rodzaju (np. wypłata gotówki, spłata zobowiązań na karcie itp.). Jest to dodatkowe zabezpieczenie Twoich środków na Karcie AXI.

Wiadomość zostaje wysłana na numer podany w Umowie o Kartę AXI. Oczywiście możesz dezaktywować tą usługę. Jednak weź pod uwagę, że dzięki niej masz większą kontrolę nad Twoją kartą kredytową, i możesz zareagować, jeżeli jakakolwiek transakcja nie została wykonana przez Ciebie.

Taka sytuacja może mieć np. w przypadku kradzieży lub zgubienia karty. Gdy dostaniesz powiadomienie SMS z potwierdzeniem wykonanej transakcji, a wiesz że to nie Ty użyłeś karty, możesz szybko ją zablokować w Profilu Osobistym AXI. Możesz to też zrobić dzwoniąc na infolinię pod numer 22 211 67 67 lub mailowo: help@axi-card.pl. W takiej sytuacji warto od razu wysłać nam również pismo z prośbą o wydanie kolejnej Karty AXI – my rozpoczniemy proces jej wydania, a Ty szybko będziesz mógł znów korzystać ze swojej karty kredytowej.

Innymi powiadomieniami SMS, które od nas otrzymasz, są wiadomości informujące o wykorzystanym limicie na Karcie AXI, i dacie jej płatności. Wysyłamy je na początku każdego miesiąca – wiemy, że ciężko pamiętać o wszystkim, dlatego chcemy byś otrzymał informację tak, by spokojnie spłacić zobowiązania w terminie. W ten sposób możesz tworzyć swoją korzystną historię kredytową.

By jak najbardziej uprościć komunikację dotyczącą Karty AXI, stworzyliśmy kilka sposobów informowania Cię o stanie Twojego konta.
Byś nie musiał pamiętać o zbliżającym się terminie płatności Karty AXI, pierwszego dnia miesiąca wysyłamy Ci powiadomienie SMS informujące o kwocie należności.

Jeżeli w związku z tym będziesz miał jakiekolwiek pytania lub będą interesować Cię dokładne szczegóły, możesz sprawdzić wszystko w swoim Profilu Osobistym AXI lub zadzwonić do nas pod numer (22) 211 67 67. Wszystkie informacje dotyczące Twojej karty kredytowej wraz z listą transakcji nią wykonanych, jest dostępna w Twoim profilu klienta.

Dodatkowo, raz w miesiącu, otrzymasz od nas swój miesięczny wyciąg. Wszystkie informacje na temat opłat będą w nim zawarte. Będziesz mógł go również sprawdzić w Profilu Osobistym AXI.

Ile wynoszą roczne koszty na Karcie AXI i jak wygląda jej oprocentowanie?
Karta AXI jest bardzo wygodnym narzędziem. Koszty roczne tzw. RRSO wynoszą 87, 12%. Nasza karta może być jednak instrumentem finansowym tanim, niewspółmiernie tańszym od dostępnych na rynku innych form pożyczania pieniędzy np. pożyczek pozabankowych. Dodatkowo z karty korzystać można w każdym momencie i zapłacić tylko za okres w którym wykorzystuje się przyznany limit. Jeśli więc nie chcesz płacić prowizji za wypłatę z bankomatu, opłat za duplikat karty, sprawdzenie salda w bankomacie, zmiany PIN i za inne usługi – karta AXI Ci to gwarantuje. Aplikując o Kartę AXI nie musisz się również martwić o ubezpieczenia i opłaty roczne, nie znajdziesz niczego napisanego małym drukiem. Tabela opłat i prowizji jest krótka, prosta i czytelna.

Czy jednak za używanie Karty AXI trzeba płacić? Oczywiście tak. Czy Karta jest droga? Nie, przeanalizujmy przykład. Pierwszego dnia miesiąca wykorzystujesz 1000 zł. Twój najbliższy okres rozliczeniowy przypada następnego miesiąca pomiędzy 1 a 5 dniem, co daje 30 dni na jakie pożyczyłeś środki z Karty. Spłacając wykorzystaną kwotę jednorazowo spłacisz 1 060 zł czyli 60 zł i to jest cały koszt 60-dniowego kredytu. Potrzebujesz wykorzystać kolejną kwotę z przyznanego limitu? Możesz w każdej chwili. Teraz porównaj koszt jaki poniosłeś na Karcie AXI z jakąkolwiek płatną pożyczką tzw. „chwilówką” również na 30 dni. Koszt w pożyczki w takim przypadku wyniesie aż 27,5% czyli 275 zł! Na Karcie AXI – 60 zł.

Oprocentowanie karty kredytowej AXI wynosi tylko 0,75% miesięcznie tj. 0,025% dziennie i dotyczy wykorzystanej kwoty (jeżeli spłacisz całą wykorzystaną kwotę w miesiącu następującym po wykonaniu transakcji - inaczej mogą zostać doliczone odpowiednie opłaty Umowne, np. kary związane z brakiem spłaty zadłużenia w wyznaczonym terminie).

img
img
img
img
lock

Safe and secure online application with SSL encryption technology

img
img
img
img
Kredyt Gotowkowy BNP Paribas