Apply online for FinBee Paskolos Lietuvoje

"It just takes a minute to complete and submit your
FinBee Paskola internetu."

PASKOLOS KREDITŲ REFINANSAVIMUI, DIDESNIAM PIRKINIUI AR KITIEMS POREIKIAMS – NUO 6.41%!

Get the vartojamoji paskola maziausios palukanos and enjoy the financial assistance today!

warningThe loan issuer may STOP card offers and promotions without notice. Grab the loan of your choice while it last.

For detailed information or to apply, click on the link next to the offer of your choice and a new window will be opened for you.

REFINANSUOKITE SAVO PASKOLAS

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių susiduria su brangių paskolų ir didelių mėnesio įmokų problema. Net ir pasiėmus nedideles paskolas, reikia mokėti didžiules palūkanas, susikaupusius delspinigius, o dažnai – ir milžiniškas baudas. Neretai pasitaiko, kai žmogus tampa įsiskolinusiu net keliems kreditoriams. Dažnai vos kelių šimtų eurų paskola virsta kelių tūkstančių eurų našta.

Su tokia situacija susidūrusiems žmonėms „FinBee“ siūlo refinansavimo (perkreditavimo) paslaugą, kurios dėka žmogui pasiūloma paskola, sumažinanti palūkanų naštą ir/arba pratęsianti paskolos grąžinimo terminą. Net 96 procentai mūsų klientų teigia, jog refinansavus jų turimas paskolas su „FinBee“, jų mokamos mėnesinės įmokos sumažėjo.

Mūsų platformoje galite gauti paskolą už ją nepermokėdami. „FinBee“ Jūsų paskolą finansuoja savo pinigus investuojantys žmonės. Toks paskolos suteikimo principas naudingas būtent Jums, nes galite tikėtis žymiai mažesnių palūkanų nei bankuose ar greitųjų kreditų bendrovėse.

KAIP PASISKOLINTI?

 1. Pasirinkite paskolos sąlygas
  Pasirinkite reikalingą paskolos sumą, terminą ir pateikite paraišką.
 2. Investuotojai finansuoja Jūsų paskolą
  Kai jūsų paraiška yra patvirtinama, Investuotojai mažomis dalimis finansuoja Jūsų paskolą. Dėl šios priežasties gaunate palankias palūkanas.
 3. Gaukite pigią paskolą!
  Jei paskolos sąlygos Jums tinkamos, tarp Jūsų ir investuotojų pasirašomos paskolos sutartys ir pinigai pervedami į Jūsų sąskaitą. Gautą paskolą turėsite grąžinti periodinėmis įmokomis kiekvieną mėnesį. Paskolą visada galėsite grąžinti ir anksčiau - tokiu atveju mokėsite mažiau palūkanų.

FINBEE KLIENTAI GALI GAUTI PASKOLAS:

 1. Paskolų refinansavimui;
 2. Automobilio įsigijimui;
 3. Namų remontui;
 4. Savo kreditinės kortelės refinansavimui;
 5. Savo verslo poreikių finansavimui (tik veikiantys pagal patentą ar individualią veiklą);
 6. Kitų poreikių, nurodytų paraiškoje, įgyvendinimui;
 7. Trumpalaikes paskolas;
 8. Ilgalaikes paskolas. Galima gauti paskolas iki 5 metų laikotarpiui.

APIE FINBEE

„FinBee“ yra tarpusavio skolinimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis. Mūsų platformoje laimi visi – paskolų gavėjai džiaugiasi žemomis palūkanomis ir mažomis mėnesio įmokOmis, o investuojantys į paskolas paprastai ir saugiai uždirba solidžią grąžą.

Nuo mūsų veiklos pradžios 2015 m. rugpjūtį iki 2017 m. spalio per mūsų platformą žmonės pasiskolino virš 7 mln. eurų. Net 96% mūsų klientų sako, kad refinansavus savo kreditus per „FinBee“, jų mokamos mėnesinės įmokos sumažėjo.

Visos finansinės operacijos tarp investuotojų ir paskolų gavėjų yra atliekamos per Citadele banke esančia depozitinę sąskaitą. Depozitinėje sąskaitoje esančios investuotojų lėšos yra investuotojų nuosavybė, be to depozitinėje sąskaitoje esančioms lėšoms galioja indėlių draudimas.

„FinBee“ valdanti UAB „Finansų Bitė“ yra įrašyta į Lietuvos banko vartojimo kreditų davėjų sąrašą, tarpusavio skolinimo platformų operatorių sąrašą, įtraukta į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą bei Elektroninių pinigų įstaigų sąrašą.

Jei turite klausimų ir norite pasikonsultuoti – kreipkitės į mūsų komandą, kuri yra visada pasiruošusi Jus išklausyti ir patarti.

img
img
img
img
lock

Safe and secure online application with SSL encryption technology

img
img
img
img
Mano Paskola