Apply online for väikelaen Ferratum Bank Eestis
Обращайтесь за малый кредит ферратум банк в режиме онлайн

"It just takes a minute to complete and submit your
Ferratum Laenulimiit või Kiirlaen internetist."

"Заполнение и подача онлайн-заявки на получение ферратум банк микрозаём или Кредитный лимит занимает всего несколько минут"

Laenusumma 300 €, tagasimaksete kogusumma 301 €
Ferratumi kiirlaen on laenuliik, mis sobib Sulle, kui vajad kiirelt ja diskreetselt lisaraha. Ferratum pakub kiirlaenu 50-300€ tagasimakse perioodiga 30 päeva. Ferratumist saad esimese kiirlaenu taotleda 1€ sõlmimistasuga.

Laenulimiit 3000 €, tagasimaksete kogusumma 3001 €
Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Näiteks võib klient, kelle laenulimiit on 800 €, võtta täna laenu 550 € ja vajadusel nädala pärast veel 250 €. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Kasutatud laenulimiidi võib tagasi maksta korraga või osamaksetena 30 päevase intervalliga. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10 €. Laenulimiidi päevaintress on 0,1311 % laenujäägilt. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Laenulimiidi maksimaalne summa on 3000€.

warningThe loan issuer may STOP loan offers and promotions without notice. Grab the loan of your choice while it last.

Get the väikelaenud of your choice and enjoy the financial assistance today! For detailed information or to apply, click on the link next to the offer of your choice and a new window will be opened for you.

Mis on laenulimiit?

Laenulimiit on justkui sinu virtuaalne krediitkaart. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. See on paindlik ja mugav laenutoode.

Milleks laenu taotleda?
Meie kliendid kasutavad laenu peamiselt ootamatuteks väljaminekuteks, kodu renoveerimiseks, reisimisega seotud kulutuste katmiseks ning paljuks muuks. Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus. Ferratumi laenu saab taotleda kuni 3000 eurot. Me määrame igale kliendile personaalse limiidi – limiidi määramisel on abiks personaalne laenuanalüüs enne laenuotsuse tegemist. Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja seetõttu ei väljasta me laenusid klientidele, kellel on avatud maksehäired. Juhul, kui kliendil on eelmised kohustused likvideeritud ning maksehäired on lõpetatud, siis koostame peale uue laenutaotluse saatmist uue laenuanalüüsi.

Kuidas käib laenu taotlemine?
Laenu taotlemine käib lihtsa ja kiire interneti avalduse alusel meie kodulehel. Laenutaotluse täitmine võtab aega maksimaalselt 5 minutit – seejärel tuleb Sul üle kontrollida, kas kõik andmed on õiged ning taotlus kinnitada. Peale taotluse saatmist on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Juhul, kui eelnevalt nimetatud variandid pole Sulle sobivad, siis saad ennast tuvastada ka lähimas postkontoris. Pea meeles, et selleks on siiski tarvis kehtivat dokumenti.

Kuidas toimub laenu tagasimaksmine?
Laenu tagasimaksmine on kliendi jaoks väga paindlik. Kõik uued kliendid, kes avavad laenulimiidi konto, saavad 30 päevaks 0% intressi. Seega on võimalik kogu laenusumma tagastada 30 päeva jooksul, ilma intressi tasumata. Juhul, kui klient ei soovi tagasi maksta kogu laenusummat 30 päeva jooksul, siis on võimalik tasuda ka igakuiste maksetena. Meie saadame arve 14 päeva enne maksepäeva ning arvel on näidatud minimaalne osamakse, mille peab kindlasti tasuma. Meie soovitame võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma – sellisel juhul maksate kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada.

Kuidas käib lisaraha taotlemine?
Oma limiidi piires saad igal ajal lisaraha taotleda. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi. Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta. Juhul, kui sul on kõik kasutusel olev summa tagasi makstud, siis jääb sinu laenulimiidi konto endiselt avatuks ning sa saad sealt lisaraha välja võtta igal ajal, mil vaid soovid. Logi lihtsalt sisse meie kodulehel olevasse iseteeninduskeskkonda ja täida taotlus.

Täidame sinu unistused!
Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Oled mõelnud, et sinu elu oleks lihtsam kui sul oleks uus auto? Vanaga kulub meeletud raha remondile ja pealegi pole sellega sõites sa kunagi kindel, kas jääd tee äärde või mitte. Või oled sa kunagi soovinud vahetada eriala, et tulevikus rohkem teenida? Kui see unistus on jäänud raha puudusel täitmata, sest peaksid selleks osalema täiendkoolitustel, mis ei pruugi olla odavad, siis taotle laenulimiiti ja saad täita oma ammused unistused. Julge elada nii nagu sina soovid!

Korduvalt Küsitud Küsimused

Kes saab taotleda laenu?
Kiirlaenu ning laenulimiiti saab taotleda vähemalt 19-aastane Eesti Vabariigis alaliselt elav sissekirjutust omav eraisik. Tarbimislaenu puhul peab laenu taotleja olema vähemalt 25-aastane. Vanuse ülempiiriks laenu taotlemisel on 70 eluaastat k.a.

Millal saab taotleda laenu?
Laenu saab taotleda 24 tundi ööpäevas. Laenutaotlustele vastatakse esmaspäevast reedeni kella 8.00-20.00 ja laupäeval ning pühapäeval kella 10.00-18.00.

Kuidas toimub laenu taotlemine?
Laenu saab taotleda ainult interneti teel.

Kas ma saan laenu taotleda, kui mul on maksehäireregistris avatud maksehäired?
Ei, avatud maksehäiretega ei saa me laenu väljastada.

Mis on isikutuvastus ja millal seda teha tuleb?
Lähtuvalt 28.01.08 jõustunud ,,Rahapesu ja terrorismi tõkestamise seadusest""peavad kõik esmakordsed laenutaotlejad enne laenusumma väljastamist ennast oma isikuttõendava dokumendiga ühekordselt identifitseerima. Teistkordsel laenutaotlemisel piisab interneti teel taotluse esitamisest ja oma isikut enam identifitseerima ei pea.

Kuidas ma saan oma isikut identifitseerida?
Selleks on 2 võimalust: 1. Kodulehel on võimalik ennast identifitseerida ID-kaardiga kohe peale taotluse tegemist. 2. Pöörduma koos oma isikut tõendava dokumendiga meiega eelnevalt kokku lepitud Omniva postkontorisse. Postkontorite nimekiri asub siin - https://www.ferratum.ee/postkontorid

Kui olete uus klient, siis toimige nii: 1) esitage laenutaotlus interneti kaudu; võimalusel tehke isiku identifitseerimine ID-kaardi abil kohe peale taotluse saatmist; 2) oodake laenuotsust ja kui see on positiivne, siis vastake omapoolse kinnitussõnumiga või kinnituskoodiga 48 tunni jooksul; 3) Juhul, kui Te ei teinud ID-kaardiga isiku tuvastamist, siis palun pöörduge 14 kalendripäeva jooksul eelnevalt kokku lepitud postkontorisse oma isiku identifitseerimiseks; 4) laenusumma makstakse Teie arveldusarvele peale Teie isiku identifitseerimist.

Kui kaua kulub laenuotsuse tegemiseks?
Laenutaotluse läbivaatamiseks ja meiepoolse otsuse tegemiseks kulub vaid mõni minut. Vastuseid saadame klienditeeninduse tööaegadel. Juhul kui saatsite oma taotluse väljaspool meie tööaega, siis vastuse saate järgmise päeva hommikul.

Miks laenuhaldur soovib näha minu konto väljavõtet?
Ferratum Bank lähtub seadusest tulenevast vastutustundliku laenamise põhimõttest. Vastutustundliku laenamise põhimõte tähendab, et laenutoode peab olema konkreetsele inimesele sobiv. Iga laenuotsus põhineb laenuanalüüsil ning parema analüüsi tegemiseks võivad laenuhaldurid küsida Teie konto väljavõtet.

Kuidas toimub laenu väljastamine?
Kui olete meie püsiklient, siis kuulub peale teiepoolset kinnituskoodi saatmist, laenusumma koheselt väljamaksmisele. Laenusumma kantakse üle vaid Teie isiklikule pangaarvele, milline oli näidatud laenutaotluses.

Kas laenu on võimalik taotleda ka kellegi teise arveldusarvele?
Ei, laenu väljastatakse ainult laenutaotleja enda isiklikule arveldusarvele.

Miks on laenutaotluses vajalik märkida sissekirjutuse aadress?
Meie laenutingimuste kohaselt peavad laenutaotlejad omama sissekirjutuse aadressi ja selle laenutaotluses märkima. Juhul kui Teie tegelik aadress erineb sissekirjutuse aadressist, siis palun teavitage meid sellest. Püsiklientide puhul on võimalikud ka erandid ja elukoha aadressina võib märkida tegeliku elukoha aadressi.

Kui mul ei ole sissekirjutust konkreetsele elukoha aadressile?
Sellisel juhul me kahjuks Teile laenuteenust osutada ei saa.

Kas samaaegselt saan võtta mitu laenu?
Ei.

Millal saan taotleda uut laenu?
Uut laenu saate taotleda üks päev peale seda, kui olemasolev laenusumma koos laenutasuga on tagasi makstud.

Mis on laenulimiit?
Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Näiteks võib klient, kelle laenulimiit on 400 €, võtta täna laenu 150 € ja vajadusel nädala pärast veel 250 €.

Kui palju ma saan laenulimiiti kasutada?
Laenulimiidi puhul on konkreetne summa individuaalne ning sõltub kliendi maksevõimest. Laenulimiidi maksimaalne summa on 3000 eurot.

Kui kiiresti ma pean laenulimidii tagasi maksma?
Laenulimiidil ei ole konkreetset tähtaega. Laenulimiidi puhul saate ise valida, kas maksate minimaalse osamakse või maksate ettenähtud osamaksest suurema summa. Suurema summa tagasi maksmise puhul lüheneb laenuperiood.

Kui suur on minimaalne osamakse?
Osamakse suurus on 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10€. Laenulimiidi päevaintress on 0,1311 % laenujäägilt.

Kas pean laenulimiidi tasumisel ootama arvet või võin ka varem tasuda?
Meie soovitame oodata arve saabumist, kuna sellisel juhul võite kindel olla, et tasutud saab korrektne summa. Juhul, kui te teete makseid enne arve saabumist, siis seda arvestatakse laenu põhiosa tasumisena ning teie laenujääk väheneb. Laenu põhiosa maksete tegemine enne arve saabumist, ei vabasta teid laenulimiidi miinimum osamakse tasumisest. Enne arve väljastamist tehtud laenu põhiosa maksed kajastuvad järgmisel arvel.

Arvel on minimaalne osamakse 10 eurot. Kas ma võin ka rohkem tagasi maksta?
Jah, laenulimiidi puhul võite korraga maksta tagasi ka kogu summa.

Maksin kogu summa ära, aga soovin uuesti laenu taotleda. Mida ma pean selleks tegema?
Juhul kui olete kogu summa ära tasunud, siis Teie konto jääb endiselt avatuks ning soovi korral saate laenulimiiti uuesti kasutada. Taotlemiseks logige sisse oma kontole meie kodulehe kaudu ning seal on näha laenulimiidi maksimaalne summa, mille saate uuesti kasutusele võtta.

Kas viitenumber arve tasumiseks muutub iga kord?
Ei, laenulimiidi puhul viitenumber ei muutu.

Kas laenulimiidi puhul on vaja käendajat?
Ei, laenulimiidi puhul ei ole vaja käendajat.

Mis on kiirlaen?
Ferratumi kiirlaen on laenuliik, mis sobib, kui vajate kiiret lisaraha näiteks üllatuslike arvete maksmiseks, pidupäeva tähistamiseks või muude ootamatute probleemide lahendamiseks.

Kui palju ma saan kiirlaenu võtta?
Ferratum pakub kiirlaenu 50-300 eurot.

Kuidas ma saan kiirlaenu taotleda?
Kiirlaenu taotlemine toimub internetis: Laenutaotluse tõrgeteta läbivaatamiseks palume täita laenutaotluse kõik väljad. Interneti teel edastav laenutaotlus on toodud meie kodulehel (palume Teil täita laenutaotluses kõik väljad).

Kui kiiresti ma pean kiirlaenu tagasi maksma?
Kiirlaenu peab tagasi maksma 30 päeva pärast.

Kas kiirlaenu puhul on vaja käendajat?
Jah, käenduslepingut küsitakse kiirlaenu puhul, kuid mitte juhul, kui tegemist on uue kliendiga. Uus klient saab võtta kiirlaenu ilma käenduslepinguta.

Millised nõuded on käendajale?
Käendaja peab vastama järgmistele tingimustele: vanus vahemikus 19-70 aastat, igakuine neto sissetulek on vähemalt 1000 eurot ja ta esitab Ferratumile selle tõendamiseks oma viimase 6 kuu pangakonto väljavõtte, puuduvad kohustused laenuandjate ees, ei ole kehtivaid maksehäireid, tal ei ole taotlejaga ühist pangakontot.

Kuidas tuleb käendusleping esitada?
Käendusleping koos pangakonto väljavõttega tuleb digiallkirjastada käendaja poolt ja saata taotleja poolt e-mailiga aadressile ferratum@ferratumbank.ee.

Mis juhtub, kui käenduslepingut ei esitata?
Käenduslepingu mitteesitamisel 14 päeva jooksul alates laenu väljastamisest lisandub leppetrahv 20% laenusummalt. Leppetrahv kajastub kliendile saadetaval arvel. Kuidas laenu tagasi maksta?
Laen tuleb tagasi maksta arve alusel, mis saadetakse hiljemalt 15 tööpäeva jooksul Teie elukoha aadressile või kui taotlus on tehtud interneti teel, siis antud e-posti aadressile. Kui Te soovite saada arvet mingile teisele aadressile, siis tuleb Teil sellest koheselt teatada meie e-maili aadressile ferratum@ferratumbank.ee. Juhime Teie tähelepanu, et vastavalt lepingutingimustele tuleb laen tagasi maksta Teie enda nimel olevalt pangakontolt.

Millised on panga rekvisiidid arve tasumiseks?
Saaja: Ferratum Bank
Arvelduskonto number: EE690000009390000436

Millal peaksin ülekande tegema, et see jõuaks teieni samal päeval?
SEPA piirkonna pankade vahel toimub arveldus viis korda päevas. Selleks, et kliendi makse jõuaks meieni samal päeval, tuleb see teha hiljemalt kell 16:30. Nädalavahetusel ja peale reedel peale kella 16.30 tehtud maksed jõuavad meieni esmaspäeval kell 10.00

Mis tuleks maksekorralduses ära märkida?
Maksekorralduses palume kindlasti ära märkida viitenumber ja selgitusse lisada arve number. Juhime Teie tähelepanu, et Teie viitenumber ei ole personaalne, vaid muutub iga kord uut laenu võttes. Laenulimiidi puhul jääb viitenumber samaks.

Kas ma pean ka siis maksma, kui pole arvet kätte saanud?
Jah. Kui Te ei ole arvet kätte saanud hiljemalt 15 tööpäeva jooksul peale laenusumma väljastamist, palume võtta ühendust klienditeenindusega. Arve mittekättesaamine ei vabasta kohustusest seda õigeaegselt tasuda.

Kui ma ei saa tasuda laenu tähtajaks?
Juhul kui olete sattunud makseraskustesse, siis palun võtke meiega koheselt ühendust telefonil 6 652 422 või e-maili aadressil ferratum@ferratumbank.ee. Tehke seda kindlasti, sest kui laen ei ole tähtajal tagastatud, antakse nõue edasi inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Laenu tasumata jätmisel võivad Teil tulevikus tekkida raskused edaspidiste laenude taotlemistega teistest finantsasutustest.

50 põhjust, miks valida Ferratum

 • Kiire ja mugav laenutaotluse protsess
 • Me tagame alati Sinu andmete konfidentsiaalsuse
 • Me anname Sulle võimaluse valida 3 erineva laenutoote vahel
 • Me pakume väikelaenu kuni 3000€


 • Sa saad laenu taotleda oma nutitelefoniga/tahvelarvutiga spetsiaalselt selleks kohandatud veebilehel
 • Me pakume kiirlaenu kuni 300€
 • Me pakume väikelaenu 3 aastase tagasimakse perioodiga
 • Me arendame ja täiustame pidevalt oma tooteportfelli


 • Me oleme lühiajaliste laenude valdkonnas teerajajaks, kuna me oleme üks esimestest kiirlaenu firmadest Euroopas
 • Me oleme kiirlaenude turul alates aastast 2005
 • Me oleme alati kättesaadavad – klienditeenindus töötab 7 päeva nädalas
 • Meie tegevuses on siiras ja ambitsioonikas Soome kirg


 • Meie põhiväärtusteks on ausus ja usaldus
 • Me ühendame inimesed ja raha uutel viisidel
 • Me väärtustame inimesi ja inimlikkust
 • Me oleme finantsmaailma nutikas revolutsionäär


 • Me oleme Põhjamaade 24/7 kättesaadav väikelaenude visionäär
 • Me väärtustame teid ja meievahelisi suhteid
 • Me oleme pank Sinu taskus
 • Meie oleme vahelüliks inimeste ja raha vahel


 • Meie hindame oma töötajaid ning pakume neile erinevaid karjäärivõimalusi ning paindlikku tööaega
 • Me tahame saada maailma juhtivamaks mobiilipangaks ja seetõttu püüdleme me täiuslikkuse poole
 • Kõiges mida me teeme, me järgime motot “Rohkem kui raha kõigile”
 • Meie eesmärks on aidata inimesi nende igapäevastes rahaasjades


 • Ferratum Group on rahvusvaheline, multikultuuriline ja mitmekeelne organisatsioon
 • Meie sotsiaalne vastutus väljendub avatuses ja läbipaistvuses igas aspektis
 • Me lähtume oma tegevuses vastustustundliku laenamise põhimõtetest
 • Meie juured on Soomes ja alustades oma äriga Põhjamaa riigis oleme me väga uhked oma pärandi üle


 • Me oleme pühendunud Soome väärtuste rakendamisele kõigis riikides, kus me tegutseme
 • Me tegutseme rohkem kui 22 riigis üle maailma
 • Esimene kiirlaen uuele kliendile on 1 € sõlmimistasuga
 • Meil on üle 2 miljoni kliendi üle kogu maailma


 • Me pakume laene inimestele vanuses 19-70
 • Me oleme Frankfurdi Börsil, mis tähendab, et meie ärimudel on mõõdetav
 • Usume, et pakkudes eraisikutele kiiret ja konfidentsiaalset lühiajalist laenu, oleme aidanud mitmeid kliente nende igapäevast elu mõjutavate likviidsusprobleemidega
 • Me püüdleme läbipaistva ja vastutustundliku turunduspraktika rakendamise suunas


 • Meie laenutaotlemise protsess on väga kiire
 • Meie laenude tasud on alati läbipaistvad ja selgepiirilised
 • Sa saad laenu taotleda kodust lahkumata
 • Ferratum Group on kiiresti arenev ja laienev rahvusvaheline firma


 • Ferratumi laenuperioodid on paindlikud – 30 päevast 3 aastani
 • Sa saad laenutaotlusele vastuse loetud minutite jooksul
 • Me soovime muuta maailma, muutes panganduse lihtsamaks ning väärtustades inimesi
 • Ferratum lõpetab vananenud ja enesekeskse paganduse


 • Me teeme alati oma otsused lähtudes kliendi eelistustest ja heaolust
 • Me pakume laenulimiiti, mille saab 30 päeva pärast tagastada koos 1€ fikseeritud tasuga
 • Meie missiooniks on pakkuda tarbijale parimat laenu ja head klienditeenindust


 • Ferratumi jaoks ei ole oluline, kus riigis klient asub – kõiki kliente koheldakse ühesuguse austuse ja lugupidamisega
 • Me alustasime tegevust Eestis juba aastal 2006 ja seega omame pikaajalist kogemust finantsektoris
 • Me pakume laenulimiiti, mis on soodsam ja paindlikum alternatiiv kiirlaenule

img
img
img
img
lock

Safe and secure online application with SSL encryption technology

img
img
img
img
TF Bank Väikelaen