Apply online for väikelaen Monefit Eestis
Обращайтесь за малый кредит Monefit в режиме онлайн

"It just takes a minute to complete and submit your
Monefit krediidiliin internetist."

"Заполнение и подача онлайн-заявки на получение Кредитная линия Monefit занимает всего несколько минут"

Monefit on Sulle, kui hindad mugavust, modernsust ja mobiilsust.
Mõtle rahast uut moodi - Monefit on uudne lahendus online krediidi valdkonnas.
Monefit kuulub rohkem kui 10 aastase kogemusega rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group.
Monefit pakub sõltumatust ülereguleeritud pangandussüsteemist ja vabadust teha oma finantsotsuseid täpselt nii ja siis, kui Sina seda õigeks pead.
ZiiP on nüüd Monefit

warningThe loan issuer may STOP loan offers and promotions without notice. Grab the loan of your choice while it last.

Get the väikelaenud of your choice and enjoy the financial assistance today! For detailed information or to apply, click on the link next to the offer of your choice and a new window will be opened for you.

Rohkem infot Monefit krediidiliini ja selle kasutamise kohta.

Mis on Monefit krediidiliin ja kui palju saan ma sealt krediiti kasutada?
Monefit krediidiliin on justkui Sinu digitaalne rahakott. Saad Sulle avatud krediidiliini kasutada täpselt sellises ulatuses, mis parajasti mõistlik. Krediidiliini avamine ja selle omamine ilma kasutusel oleva krediidisummata on tasuta, mingeid haldustasusid ei rakendata.

Monefiti kliendina saad oma krediidiliini kasutada kuni 3 000 € ulatuses. Täpsem kasutusele võetav krediidisumma vajab eraldi taotlemist.

Soovin avada Monefit krediidiliini. Millised tingimused peavad olema selleks täidetud?
Krediidiliini avamiseks pead olema Eesti vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba. Ühtlasi pead olema vähemalt 18 aastane. Krediidiliini avamine on tasuta.

Olen avanud Monefit krediidiliini. Millised tingimused peavad olema täidetud, et võtta sealt kasutusele krediidisumma?
Kui soovid taotleda krediidi kasutamist, ei tohi Sul olla maksehäireregistris avatud maksehäireid. Esmakordse taotluse puhul pead sooritama digitaalse isikutuvastuse või allkirjastama isikutuvastusankeedi Monefiti ID-punktis – kas Omniva (Eesti Post) kontorites või Monefit Estonia OÜ esinduses.

Mis ajahetkel saan taotleda krediidiliini kasutamist?
Krediidiliini kasutamise taotluse saad esitada ööpäevaringselt. Võid esitada esmase taotluse koheselt koos krediidiliini avamisega või avada krediidiliini varem ning taotleda selle kasutamist siis kui parajasti vaja. Taotlusi vaadatakse läbi meie lahtioleku aegadel E-P 9-21.

Kuidas näeb välja krediidiliini kasutamise taotlusprotsess?
Krediidiliini kasutamiseks peab Sul olema avatud krediidiliin meie veebilehel. Krediidiliini avamine ei kesta kauem kui 10 minutit. Esmakordselt taotlust vormistades pead sooritama digitaalse isikutuvastuse või allkirjastama isikutuvastusankeedi Monefit ID-punktis – kas Omniva (Eesti Post) kontorites või Monefit Estonia OÜ esinduses.

Kui juba omad Monefit krediidiliini ja oled sealt varem võtnud kasutusele krediidisumma, siis pead lihtsalt täitma taotluse. Näiteks valides endale sobiva krediidisumma kohe meie veebi esilehelt. Edasine protsess võtab aega vaid mõned minutid.

Millal laekub raha minu pangakontole?
Monefit Estonia OÜ-l on arvelduskontod kõikides suuremates Eestis tegutsevates pankades ja seega kantakse krediidiliini kasutamise taotluse positiivse otsuse korral krediidisumma Sinu pangakontole suure tõenäosusega pangasisese maksena. Selle laekumine ei võta üldjuhul kauem kui 15 minutit, kuid võib siiski sõltuda erinevates pankades kehtivatest tingimustest.

Miks ei aktsepteeritud minu krediidisumma saamise soovi / krediidiliini kasutamise taotlust, kuigi esitasin selle oma Monefiti veebikontol kuvatud saadava krediidisumma piires?
Üldjuhul saavad kõik kliendid kasutada oma krediidiliini olemasolevas mahus ja vastavalt esitatud taotlusele. Siiski teostame iga taotluse puhul eraldi maksevõimekuse kontrolli, mille hulgas on näiteks maksehäireregistri päring. Kui me ei aktsepteerinud Sinu krediidiliini kasutamise taotlust, siis see tähendab, et kahjuks ei vastanud Sa hetkel meie krediidi väljastamise põhimõtetele. Saad sellises olukorras lisainfot, kui võtad ühendust meie klienditeenindusega.

Kas ma saan võtta oma krediidiliinilt kasutusele lisasumma enne kui juba kasutuses olev krediidisumma on graafikujärgselt tagasi makstud?
Saad igal ajal esitada lisasumma taotluse Monefiti veebikontol näidatud saadval krediidi ulatuses. Saad täpse ülevaate, kui logid www.monefit.ee lehel sisse oma kasutaja andmetega. Täpsem kasutusele võetav lisasumma vajab eraldi taotlemist.

Näen Monefiti veebis, et mul eksisteerib saadaval krediit, aga ma ei saa esitada lisasumma taotlust. Miks?
Minimaalne lisasumma taotlus Monefitis on 50 €. Seega, kui Sinu krediidiliini saadaval olev maht on väiksem kui 50 €, pole Sul paraku võimalik uut taotlust esitada enne, kui oled piisavalt või täielikult tasunud kasutuses oleva krediidisumma.

Kuidas kasutusele võetud krediidiliini maht uuesti vabaneb?
Krediidiliini kasutusele võetud maht vabaneb kuumaksetes sisalduva krediidi põhiosa võrra, pärast iga kuumakse tasumist.

Kui kiiresti pean kasutusse võetud krediidisumma tagasi maksma?
Krediidiliini kasutusele võtmisel tekib tagasimaksegraafik, mis koosneb langevatest minimaalsetest kuumaksetest. Kui teed suurema tasumise kui minimaalsete kuumaksete graafik ette näeb, väljastame Sulle järgmisel kuul uuendatud minimaalsete kuumaksete graafiku.

Saad ise paindlikult valida, kas soovid kasutuses krediidi tagasi maksta graafiku järgsete minimaalsete kuumaksetega, minimaalsetest maksetest suuremate maksetega või korraga kogumahus tasudes. Kui tasud krediidisumma tagasi kiiremini, on ka Sinu krediidikulu tasumisele kuuluva intressi osas väiksem.

Kui suur on krediidiliini minimaalne kuumakse?
Tagasimakstava kuumakse minimaalne suurus on 8% kasutusel olevast krediidi põhisummast, millele lisandub jooksva kuu intress kasutusel olevast krediidisumma jäägist. Kõige minimaalsem graafikujärgne kuumakse saab olla 10 €.

Kas pean kasutusse võetud krediidisumma kuumakseid tasuma selleks ettenähtud tähtajal või võin krediidi tagastada ka varem?
Kasutusse võetud krediidisumma võid tagastada just Sulle sobival ajal ning kasvõi korraga kogu mahus. Ainus, mida kindlasti järgima pead, on tasuda vähemalt igakuiseid minimaalseid kuumakseid.

Kus ma näen andmeid kasutuses krediidisumma tagasimaksete teostamiseks?
Kasutuses krediidi tagasimakseid saad teostada saldoseisu ülevaate alusel, mille saadame Sulle iga makse eel Sinu registreeritud e-posti aadressile. Teise lahendusena leiad järgmise kuumakse täpsema info Monefiti veebist, kui logid sisse oma kasutaja andmetega. Et tagasimaksed jõuaksid kindlasti ja kiiresti meieni, märgi maksekorraldusel ka õige viitenumber!

Olen tagastanud krediidisumma, mille võtsin krediidiliinilt kasutusele. Sain siiski teatise, et olen võlgu. Miks nii?
Täname, et oled täitnud oma kohustused! Siiski võib meie andmebaasides tekkida võlgnevust väljendav olek, kui oled makse sooritamisel teinud näiteks vea viitenumbri sisestamisel. Või siis oled teinud tasumise hiljem kui oli Su maksetähtaeg. Sellises olukorras jooksvate küsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega numbril 6 888 222.

Mida teha, kui ma ei saa tagastada kasutusse võetud krediidisummat?
Kui Sul ei ole võimalik tagastada oma kohustusi õigeaegselt, võta palun kindlasti ühendust meie klienditeenindusega, numbril 6 888 222.

Soovin kasutusel oleva krediidisumma tagasi maksta oma maksegraafikust kiiremini. Kas see muudab minu jaoks midagi?
Jah – kui leiad, et saad summa algsest tagasimakse kavast kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem tasu. Meie teenuse puhul maksad krediiditasu ainult selle perioodi eest, kui krediidisumma on Sinu valduses. Lihtsalt soorita täiendav tagasimakse www.monefit.ee veebilehel oma kasutajaandmetega sisse logides.

Mis on isikutuvastus ja milleks seda vaja läheb?
Lähtudes 26.10.2017 jõustunud „Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse” nõuetest, peavad kõik esmakordse krediiditaotluse vormistajad ennast digitaalselt, meie esinduses või nimistus esile toodud ID-punktis identifitseerima.

Mis on ID-punktid?
ID-PUNKTID on Omniva (Eesti Post) kontorid ja Monefit Estonia OÜ esindused, kus esmakordsed kliendid saavad enda isikut tuvastada. Isikutuvastusankeedi allkirjastamine on kohustuslik, et esmakordne taotlus vormistada. Kiiremaks ning mugavamaks isikutuvastamiseks soovitame kasutada digitaalset isikutuvastust, kastuades Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID lahendust.

Kuidas on kaitstud minu isikuandmed?
Klientide isikuandmete käitlemisel järgime alati kõiki seadusi ja kõige kõrgemaid turvalisuse nõudeid. Selleks puhuks on meil kasutusel maailmatasemel tehnoloogiad ja IT-lahendused. Vastavalt andmekaitse seaduses sätestatud nõuetele ei väljasta Monefit Estonia OÜ oma klientide andmeid kolmandatele isikutele, sealhulgas ka sugulastele ja lähedastele.

Kas pettur saab ilma minu teadmata kasutada Monefit krediidilii?
Meie kliendid peavad läbima isikutuvastuse ning alles siis on võimalik kasutada krediidiliini. Sel viisil välistatakse võimalus, et krediidiliinilt võetakse varastatud või muul moel valede andmetega kasutusele krediidisumma, mille tagasimaksed pettuse ohvri kanda jääks. Kui varastatud või laenatud isikutunnistusega ei avata pangakontot Eesti pankades, ei ole võimalik ka meie veebilehel krediidiliini kasutada.

Kas Monefit krediidiliini kasutamine teeb hiljem pangast laenu võtmise keeruliseks või isegi võimatuks?
Panga laenutaotluse tagasilükkamise põhjuseks ei tohiks olla pangaväliste online krediiditoodete kasutamine, sest tänaseks on seda tüüpi krediiditooted muutunud üldlevinuks. Kui isikul pole finantsasutuste ees kohustusi, siis ei teki ka laenutoodete taotlemisel probleeme. Alati soovitame negatiivse vastuse korral küsida pangalt põhjuseid. Kui saad eitava vastuse ja seal on viidatud Monefiti teenuste kasutamisele, siis soovitame pöörduda meie klienditeeninduse poole. Väljastame omalt poolt otse pangale info, mis peaks sobima pangast võetava uue laenutaotluse rahuldamiseks.

Meie paindlik teenus võimaldab klientidel kontrolli all hoida oma rahavood ka siis, kui neil jääb oma rahalistest varudest natukene puudu. Krediidiliini saab kasutada aga ainult siis, kui oleme veendunud, et klient on suuteline laenusumma tagasi maksma.

Vastutustundlik laenamine on Monefiti üks põhilistest märksõnadest. Kinnitame, et käitume teenuste pakkumisel vastutustundlikult ja anname endast parima, et vastata meie klientide ning ühiskonna ootustele. Monefit järgib vastutustundliku laenamise, sealhulgas kliendi krediidivõimelisuse hindamise nõuete täitmiseks, ettevõtte sise-eeskirjades ja seaduses sätestatud sellekohaseid reegleid ning nõudeid. Järgnevad põhimõtted annavad täpsema ülevaate printsiipidest, mida järgime vastutustundlikul laenamisel ja turundamisel.

Väljastame laenusid vastutustundlikult.
Kasutame sellel eesmärgil näiteks Creditinfo andmebaase ja uurime klientide pangakonto väljavõtteid. Meie kõrgetasemeline riskianalüüsi ja laenuotsuse tegemise tehnoloogia võimaldab meil kiiresti ja efektiivselt langetada regulatsioonidele vastavaid ja vastutustundlikke laenuotsuseid - millest ka klienti operatiivselt teavitame.

Turustame oma teenuseid vastutustundlikult.
Oma teenuseid turustades järgime seaduslikke ja eetilisi tavasid ning tegutseme ausalt. Anname endast parima, et enne taotluse esitamist oleks klient põhjalikult informeeritud krediidiliini kasutamise kulukusest ja teenustasudest. Täiustame pidevalt krediidianalüüsi protseduure ja värskendame klientide maksevõimekuse andmeid. Krediidiliini saab kasutada täiendaval määral vaid rangeid krediidikõlbulikkuse kriteeriume järgides, sealhulgas klientide varasemat maksekäitumist hinnates.

Toetame makseraskustes kliente.
Julgustame alati rahalistes raskustes kliente meiega ühendust võtma. Pakume neile tasuta nõustamist laenu ja võla teemadel. Tulles neile vastu, oleme loobunud viivistest ja muudest tasudest ning oleme võimaldanud soodsamaid refinantseerimise tingimusi.

Vastutustundlik laenuvõtmine.
Rangelt soovitame klientidel mõista kohustusi, mis kaasnevad laenuteenusega. Anname klientidele selge teavituse, et nad esitaksid taotluse ainult juhul, kui nad on laenusumma tagastamise tingimustega tutvunud ja veendunud selles, et suudavad oma kohustused laenuandja ees täita.

img
img
img
img
lock

Safe and secure online application with SSL encryption technology

img
img
img
img
TF Bank Väikelaen