Apply online for väikelaen TF BANK Eestis
Обращайтесь за малый кредит от TF Bank в режиме онлайн

"It just takes a minute to complete and submit your
TF BANK Väikelaen internetist."

"Заполнение и подача онлайн-заявки на получение TF Bank малый кредит занимает всего несколько минут"

Mõistlikud Laenud Mõistlikele Inimestele
TF BANK VÄIKELAEN on tagatiseta laen eraisikutele, mida võid kasutada oma äranägemisele ja selleks ei pea Sa oma arveldusi kodupangast üle tooma, vaid saad tasuda laenumakseid oma internetipangast.
Laenutingimused võivad erineda pakutavast tulenevalt personaalsest krediidivõimekusest. Isiklik pakkumine edastatakse peale laenutaotluse esitamist.
Meie laenutingimused on selged ja läbipaistvad - ei mingeid peidetud tasusid ega lisakulutusi. Enne laenu võtmist võrdle erinevaid pakkumisi, vaid nii leiad endale mõistlikuima väikelaenu.

warningThe loan issuer may STOP loan offers and promotions without notice. Grab the loan of your choice while it last.

Get the väikelaenud of your choice and enjoy the financial assistance today! For detailed information or to apply, click on the link next to the offer of your choice and a new window will be opened for you.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED JA VASTUSED

Kuidas ma saan teada, kas minu laenutaotlus on rahuldatud?
Kui taotlete laenu interneti teel, näete vastust koheselt oma arvutiekraanil. Juhul kui taotlus vajab edasist menetlemist, saadame vastuse e-posti aadressile.

Millal ma raha kätte saan?
Laenusumma kanname Teie isiklikule taotluses märgitud arvelduskontole 2 pangapäeva jooksul, kui Teie laenu lõppotsus on positiivne peale kontoväljavõtte esitamist viimase 6 kuu kohta ja laenuleping ning laenutingimused allkirjastatud digitaalselt või posti teel.

Kuidas laen välja makstakse?
Raha kantakse üle Teie poolt laenulepingus ära märgitud isiklikule pangakontole.

Kui suur on minu igakuise osamakse summa?
Pangas on kasutusel annuiteetmaksegraafik, mis tähendab, et igas kuus tuleb tasuda ühesuurune kuumakse. Annuiteetmaksegraafiku alguses moodustab intress suurema osa kuumaksest ja lõpupoole põhiosa.Oma ligikaudse kuumakse saate välja arvutada meie kodulehel asuva laenukalkulaatori abil. Laenu igakuise tagasimakse täpset summat näete oma esimese arve pealt, kuna allkirjastatud lepingus ja maksegraafikus kajastatud summa on arvestatud taotlemise hetkeseisuga , täpne osamakse suurus ja esimene maksetähtaeg arvestatakse aga laenu väljamakse kuupäeva seisuga.

Kas laenu kiirem või ennetähtaegne tagasimaksmine on tasuline?
Laenu kiirema või varasema tagasimaksmise eest lisatasu ei võeta. Laenu ennetähtaegsel tagastamisel tuleb tasuda laenujääk, intress ja laenuhaldustasu kuni tagastamise päeva seisuni. Kui soovite laenu osaliselt või kogusummas tagasi maksta lühema perioodi jooksul või ennetähtaegselt, siis tuleb kirjalikult informeerida klienditeenindust täpsest tagastamise kuupäevast.

Kas ma võin maksta suurema summa järgmise kuu ettemaksuks?
Jah, võite küll ja sellest ei tule eraldi klienditeenindust teavitada.

Kas Interneti teel laenu taotlemine on ohutu?
Enne oma isikuandmete internetis salvestamist peate olema veendunud, et Teie internetiühendus on ohutu. TFBank.ee's kasutame me HTTPS'i ühendust, mis tähendab, et teiepoolne ühendus meie süsteemiga on krüpteeritud. Roheline tabalukukujutisega aadressiväli Teie brauseris viitab ohutule ühendusele. Te võite vajutada tabalukukujutisele kindlustamaks sertifikaadi autentsust.

Kas ma võin oma laenusummat suurendada?
Kui tasute oma igakuiseid makseid vastavalt laenutingimustele, on Teil võimalik laenusummat suurendada maksimaalselt kuni 10 000 €. Laenusumma suurendamise taotluse esitamise võimalus tekib, kui Teie viimase laenutaotluse käsitlemisest on möödunud vähemalt 3 kuud ja olete tasunud vähemalt 2 osamakset õigeaegselt. Taotlusele lisaks tuleb esitada e-posti teel viimase 6 kuu kontoväljavõte bdoc formaadis.

Kuidas toimib maksevaba kuu kasutamine?
Maksevaba kuu taotlemise eelduseks on eelnevate kuude korrektne laenu osamaksete tasumine. Maksevaba kuu kasutamise soovi korral tuleb esitada kirjalik avaldus posti või e-maili teel hiljemalt 1 tööpäev enne maksetähtaega, mis on iga kuu 10-nes ja teavitada puhatud kuu intresside tasumise valik ning uue maksegraafiku allkirjastamise viis (digitaalselt või posti teel):
1. tasute puhatud kuul vaid maksevaba kuu intressi ja laenuhaldustasu,
2. tasute maksevaba kuu intressi ja laenuhaldustasu koos järgneva kuu osamaksega,
3. tasute puhatud kuul 0 € ja puhatud kuu intressid jaotatakse tuleviku perioodide peale.
Pangal on õigus maksevaba kuu võimaldamisest keelduda.

Kuidas toimub aadressi muutmine?
Kui olete oma elukohta muutnud, teavitage koheselt meie klienditeenindust kas telefoni või e-posti teel.

Millisele kontonumbrile tuleb teha laenu tagasimaksed?
TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal väikelaenu ja autolaenu arvelduskontonumber on EE632200221033498837, järelmaksu arvelduskontonumber on EE222200221063624671 ja Halens krediidikonto arvelduskontonumber on EE732200221063624626. Teile saadetakse iga kuu emaili teel arve, millel on ära toodud makserekvisiidid. Palume alati märkida ülekandekorraldusele viitenumber. Võimalus on tellida ka e-arve enda internetipanka ja sõlmida juurde e-arve püsimaksekorraldus.

Kas on võimalik maksta e-arve püsimakselepinguga?
Jah, palume selleks tellida endale e-arve enda internetipangas või www.arved.ee lehel ja sõlmida juurde e-arve püsimakseleping.

Kui e-arvet ei soovi, siis soovitame sõlmida enda makserekvisiitidega püsikorraldus, kuna igakuise osamakse kuupäev ja summa ning rekvisiidid ei muutu, kui tasumine toimub korrektselt.

Millal peab igakuine makse olema tasutud?
Igakuine makse peab olema laekunud kuu 10-ks kuupäevaks. Kui 10-s kuupäev satub nädalavahetusele (laupäev, pühapäev, riiklik püha), peab makse olema laekunud sellele eelnevaks tööpäevaks. Igakuist maksetähtaega ei ole võimalik muuta.

Mis juhtub kui ma jään maksmisega hiljaks?
Võta ühendust ja teavita, millest tekkinud makseraskus ja kuna ning kui palju on võimalik maksta.
Makse tasumata jätmisel, väiksemas summas tasumisel või hilinemisel LISANDUB EELNEVA KUU OSAMAKSE JÄRGMISELE ARVELE ja tasumata põhiosalt arvestatakse viivist, mis on 24,15% aastas ning saadetakse emaili ja posti teel tasuline meeldetuletuskiri, mille kulu 4,15€ lisatakse järgmisele arvele. Samuti tuleb arvestada automaatsete meeldetuletuskõnede, sms-ide, e-posti ja kirjadega. Kui osamakset ei ole tasutud maksetähtajaks, mis on iga kuu 10-nes, siis pank arvestab allkirjastatud laenulepingu tingimuste kohaselt antud kuupäeva seisuga mittetasutuks osamakse ja koostab tasulised meeldetuletuskirjad, mis väljastatakse kuni järgneva arve koostamiseni.

Kuidas ma tean, et makse on kohale jõudnud?
Maksekinnitust Teile ei saadeta. Tasutud eelneva perioodi makse kajastub Teie järgmisel arvel. Kui makse kohale pole jõudnud, siis tuletatakse mittetasumist meelde sms, kõne, emaili või posti teel.

Kuidas toimub tasumine millal ma arve saan?
TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal arved koostatakse ja saadetakse välja Teie e-postiaadressile (kui e-mail puudub, edastatakse arve posti teel) iga kuu 26-ndal kuupäeval. Maksetähtaeg on järgneva kuu 10-nes kuupäev. Arvelt leiate osamaksete tasumiseks makserekvisiidid kui laenu väljamakse seisuga arvestatud täpse osamakse summa. Võimalik on ise tellida igakuine arve e-arvena enda internetipanka sõlmides juurde e-arve püsimakseleping. E-arve saate tellida ka lehelt www.arved.ee.

Mis on isikutuvastamine?
Isikutuvastus on protsess, mille abil veendume laenuvõtja isiku õigsuses. Protsessi käigus kontrollitakse isiku ja isikut tõendavate dokumentide vastavust ning dokumentide kehtivust. Sellega välistatakse isikuandmete vargused ja pettused. Isiku samasuse kontrolli läbimine on kohustuslik. Selleks, et Teie laenuleping jõustuks, peate läbima isikutuvastamise. Toonitame siinkohal, et peate seda tegema isiklikult, keegi teine ei saa läbida isikutuvastamise protsessi Teie eest. Isikutuvastusprotsessi saate läbida veebikaamera kaudu Veriffis või DPD kullerteenuse vahendusel. Isikutuvastamiseks on vajalik kehtiv ID-kaart, pass või elamisluba.

Mis on Veriff ja kuidas see töötab?
Veriff on üle interneti töötav isikutuvastamise programm. Kliendi isikusamasuse kontrollimiseks Veriffi kaudu edastatakse talle e-maili teel personaalne link. Isikutuvastamisprotsessis osalemiseks on kliendil vaja internetiühendusega arvutit, veebikaamerat ja isikut tõendavat dokumenti (pass, ID-kaart või elamisluba). Lingil klikkides kuvatakse kliendile juhised, kuidas protsessi läbida. Protsessi läbimiseks on kliendil aega alustamisest alates 5 minutit. Edukalt isikutuvastusprotsessi läbinud klientide lepingud loetakse jõustunuks. Kui Teil tekib Veriffi kasutades probleeme, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega. Kui Teie andmetes esineb puudujääke, võetakse Teiega ühendust.

Kuidas toimub isikutuvastamine DPD kullerteenuse vahendusel?
DPD kuller tuleb Teie poolt märgitud aadressile, teeb Teie kehtivast isikut tõendavast dokumendist (pass, ID-kaart, elamisluba) koopia ja võtab Teilt allkirja. Andmed toimetatakse TF Bankini. Korrektsete andmete korral loetakse laenuleping jõustunuks.

img
img
img
img
lock

Safe and secure online application with SSL encryption technology

img
img
img
img
TF Bank Väikelaen